Математик в душі має бути поетом, пізнавати закони природи й наук, володіти красою й глибинами думки, малювати в дитячих серцях візерунки.

Розвивати творчі здібності учнів, активізувати їх діяльність, сприяти розвитку творчості, виявляти індивідуальні особливості, розвивати мислення, виховувати пізнавальний інтерес, висловлювати і відстоювати свою думку – ось над чим працювала і працює кафедра математики, фізики та інформатики.

Протягом 20-ти років діяльності школи ведуть у світ науки, у світ знань свої учнів вчитель математики:

Учитель-методист – Паляниця Х.Б, завжди вимоглива, розсудлива, наставник і порадник своїм вихованцям.

Від вихователя групи продовженого дня до директора гімназії пройшла свій творчий шлях учитель-методист Папіровська О.Т. Олександра Теодозіїна завжди в пошуку, постійно використовує нові підходи у навчанні учнів.

Полещук Г.О. – вчитель вищої категорії, старший учитель, терпляча і доброзичлива, керівник кафедри.

Користується авторитетом серед учнів і вчителів, добре знає і володіє комп’ютером, вчитель інформатики, вчитель-методист – Кузь Л.М.

Не так давно прийшли в гімназію молоді вчителі, які показали свій професіоналізм, любов до учнів. Це Глинська І.К. – вчитель математики, Смеречинська Н.Є. – вчитель інформатики. Вчителі кафедри гордяться тим, що сьогодні разом з ними один з кращих випускників 1993 року, золотий медаліст, а сьогодні вчитель фізики Муляр Б.І.

Деякі вчителі змінили своє місце роботи, але про них завжди будуть згадувати їх учні.

Це вчителі:

Сум В.Б,

Сум Н.Б,

Іляшевич О.А,

Місько Н.А,

Осадчук Н.С.

На заслужений відпочинок пішли:

Мартиненко В.Н,

Мельникова В.М.

Відійшли у вічність:

Шувалова В.В,

Масляк Г.Я.

Пам’ять про цих вчителів завжди залишиться з нами.

У гімназії створено всі умови для здобуття міцних знань з математики, фізики та інформатики. Створено кабінети математики, фізики, комп’ютерні класи.

Кафедра математики, фізики та інформатики – це дружня сім’я.

Любов до учнів, доброзичливість, працелюбність, взаєморозуміння, повага до товаришів – такі риси притаманні членам кафедри.

Минають роки, летять, мов швидкоплинні ріки, але хочеться вірити в те, що вогник запалений, 20 років тому, буде горіти ще довго, а його горіння будуть підтримувати наші учні, яких ми дуже любимо і на яких надіємось.