Режим роботи гімназії

1.    Початкова школа (1-4 класи), 1-11-і класи працюють за п'ятиденним робочим тижнем, всі працівники гімназії

2.    Уроки розпочинаються о 9.00 год. Тривалість уроків у 1-х класах – 35 хвилин, у 2-4 класах – 40 хв, у 5-11-х класах
 – 45 хв. Уроки можуть проводитися як окремо, так і парами у 10-11-х класах.

3.  Тривалість перерв між уроками:

У школі І ступеня

У І класах                         І, ІІІ перерва – 20хв.

ІІ перерва – 35хв.

ІV перерва – 15хв.

У 2-4 кл.                             І,ІІІ перерва – 15хв.,

ІІ – 30хв.,

IV – 10хв.,

У школі ІІ і ІІІ ступенів

І,ІІ,IV,VI перерви – 10хв.,

ІІІ – 30хв.,

V – 15хв.

4.  Про початок і кінець уроку сповіщає шкільний дзвінок. Два дзвінки з інтервалом у 5 хв. подаються :

– перед початком загальногімназійної лінійки;

– перед початком першого уроку;

– на третій урок у 1-4-х класах;

– на 4-й урок у 5-11 класах.

Дзвінки подає черговий техпрацівник.

5.   Режим роботи школи-гімназії на 2012-2013 навчальний рік:

Семестри

Терміни семестрів

Канікули

І

ІІ

1 вересня – 28 грудня

15 січня – 24 травня

27 жовтня – 04 листопада

29 грудня – 14 січня

25 березня – 31 березня

6.   Під час великих перерв класний керівник перебуває у своєму класі, організовує чергових учнів, самоврядувальний актив та самообслуговування (обов'язкове вологе прибирання під час великих перерв, провітрювання класних приміщень), індивідуальну роботу з окремими учнями та інші види робіт, пов'язані з робочим планом класного керівника.

7.   Кожного понеділка о 8 год. 30 хв. проводиться загальногімназійна лінійка. Обов'язок усіх класних керівників і класоводів бути біля своїх класів, встановити, хто відсутній, організувати учнів на активне сприймання змісту лінійки, стежити за тим, як вони дотримуються вимог під час внесення і винесення Державного прапора, виконання гімну України і гімназії.

8.   Кожного четверга о 8 год. ЗО хв. проводиться година класного керівника у 5 - 11 класах.

9.   Класоводи, класні керівники ведуть щоденник психолого-педагогічних спостережень за учнями, як необхідний матеріал для удосконалення виховної роботи з учнями та з метою об'єктивного оцінювання поведінки учнів.

10.  Класні керівники дотримуються єдиних педагогічних вимог і тактовно вимагають їх дотримання вчителями-предметниками.

11. Класні керівники, щотижня перевіряють учнівські щоденники, виставляють оцінки за поведінку: „зразкова", „добра", „задовільна", „незадовільна".

Твій улюблений урок:
Усього відповідей: 196